Właściciele zakładów mechanicznych zajmujący się naprawą pojazdów, posiadają wyposażone po brzegi szafki narzędzi, po które bardzo często muszą sięgać podczas naprawy pojazdu. Właśnie dlatego przygotowano ofertę wózków warsztatowych ECI, które posiadają wysokiej klasy kółka skrętne wyposażone dodatkowo w system hamowania.

Wózek warsztatowy

Dobry wózek warsztatowy jest nie tylko dopasowany do narzędzi, ale przede wszystkim oszczędza czas, jaki potrzebny jest na ciągłe sięganie po narzędzia z szaf i półek. Dzięki temu rozwiązaniu, mechanik narzędzia ma zawsze przy sobie, i nie musi po nie notorycznie przechodzić.

Wózki warsztatowe posiadają półki, szuflady ( w tym zamykane na klucz) z metalowym wypełnieniem, blat z płyty drewnopodobnej mdf, blat ze sklejki z burtami, dodatkową ściankę na narzędzia a także szereg innych układów i akcesoriów dodatkowych.

Wózek warsztatowy wykonany jest ze stali, co zapewnia jego ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, posiada koła z systemem hamowania oraz wygodny uchwyt do jego prowadzenia.

W przypadku elementów pojazdu, które są zabrudzone i ociekają olejem, stosuje się wózek warsztatowy z wanną spustową, w której ów olej się magazynuje, i można go w łatwy sposób zutylizować, nie zabrudzając warsztatu.

W ofercie ECI mają Państwo do wyboru 21 wózków warsztatowych w różnych konfiguracjach, z możliwością dodawania akcesoriów dodatkowych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.