Znany producent samochodowy, jakim jest hyundai na dobre zadomowił się na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym (od końca ubiegłego stulecia). Jak to możliwe, ze ta azjatycka marka  zdobyła aż tak dużą popularność? Co miało na to największy wpływ? Zanim spróbujemy odpowiedzieć na te pytania, warto zaznaczyć, że także w naszym kraju dobrze ma się rozwój tej marki samochodów. 

Koreańskie samochody, zaczęły zdobywać światowy rynek już w latach 60-tych dwudziestego wieku. W większości są autami osobowymi. Odznaczają się dużą różnorodnością. Hyundai wyprodukował, jak dotąd, wiele modeli – nieliczne są obecnie wycofane z produkcji. Polska dystrybucja to między innymi oddział hyundai warszawa, który w stolicy posiada autoryzowany salon. Polskie salony sprzedaży są prężnie działającym oddziałem światowego koncernu. Oczywiście salony poza dystrybucją pojazdów zapewniają autoryzowany serwis.

Wszystkie nowinki w świecie motoryzacji, (dobrym przykładem mogą być samochody elektryczne), są dobrze znane firmie hyundai. Można pokusić się wręcz o stwierdzenie, że  Hyundai Motor Company bryluje w skutecznym wprowadzaniu na rynek nowatorskich rozwiązań bo przykładów jest znacznie więcej.

Modele pojazdów, które w ofercie posiada wspomniany już salon (będący jednym z największych w Polsce), to między innymi następujące i10, i20, ix20, i30, i40, Elantra, Kona, Tucson, Santa Fe, IONIQ. W przypadku zakupu w autoryzowanym salonie, pojazdy są objęte gwarancją a także możliwością skorzystania z usług serwisowych.

Wodorowa przyszłość

Można zaobserwować iż klienci są zainteresowani nowymi propozycjami hyundai’a, dlatego z niesłabnącą popularnością wyprzedają się kolejne modele koreańskiej marki. Zupełnym hitem wydaje się być wodorowy hyundai nexo, który nie tylko nie zanieczyszcza środowiska, a wręcz pomaga oczyszczać powietrze. Jest to samochód, który zasługuje na uwagę osób myślących proekologicznie oraz mających na uwadze oszczędności wynikające z zastosowania rozwiązań na bazie wodoru. Nexo z pewnością jest przykładem nowatorskich, odważnych projektów południowokoreańskiego producenta. Zaznaczmy że mowa o odważnych projektach, które zakończone są pełnią sukcesu. Samochód ten spełnia, poza wyżej wymienionymi, wymogami ekologicznymi oraz ekonomicznymi potrzebę zapewniania komfortu nawet dla najbardziej wymagających klientów. Wodorowy SUV jeździ bardzo cicho a jego przyspieszenie nie zawodzi nawet wytrawnych kierwców.

Samochody hybrydowe

Inne propozycje, jakie w ofercie przedstawia hyundai warszawa, to między innymi samochody hybrydowe. Odpowiadają w pełni na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Przykładem może być tegoroczny hyundai kona. Pojazdy hybrydowe są obecnie jednym z największych wyzwań i nadziei rynku motoryzacyjnego. Hyundai warszawa w pełni odpowiada na to wyzwanie oferując gamę modeli wyspecjalizowanych właśnie w tym kierunku. Firma wykazuje duży potencjał by specjalizować się właśnie w tym obszarze motoryzacji.

Marka hyundai w Polsce to do lat ceniony partner wielu przedsiębiorstw. Dysponuje przedstawicielami w różnych miejscach naszego kraju. Jednym z nich jest opisywany już wcześniej salon autoryzowany Hyundai Kobyłka Salon/Serwis. Usługi tego miejsca można poznać po wpisaniu w wyszukiwarkę słów hyundai warszawa. Koreańska firma motoryzacyjna ma w swojej ofercie bogaty asortyment a ceny usług sprzedażowych oraz serwisowych są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy biznesowy. Hyundai warszawa bardzo dba o relacje z klientem biznesowym, jednocześnie nie zapominając o klientach indywidualnych. Każdy może spodziewać się obsługi na najwyższym poziomie.

To co przemawia za wyborem koreańskiej marki to nastawienie na szeroko rozumiany postęp technologiczny, ekologiczne podejście do motoryzacji oraz ceniona na całym świecie niezawodność. Podsumowując, hyundai to marka która stara się być odzwierciedleniem postępu technologicznego jednocześnie pamięta o potrzebach kierowców stawiając bezpieczeństwo i niezawodność na najwyższym miejscu.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.